Press

Park maszyn drukowych jest tak zaprojektowany aby zapewnić klientowi kompleksowe rozwiązania. Dysponujemy maszynami umożliwiającymi druk techniką offsetową na papierach samoprzylepnych, metalizowanych, offsetowych, kredowanych i kartonach. Maksymalny format zadruku to 1020 x 720 mm. Dzięki wieloletniej współpracy z firmą HEIDELBERG wszystkie nasze maszyny drukujące pochodza od tego producenta.

Odpowiedzią na rosnące wymagania jakościowe klientów jest nowoczesny park maszyn drukujących. Stawiamy na topowe rozwiązania bez kompromisów. Maszyny wysoce zautomatyzowane topowych serii CD oraz XL. Z wieżami lakierującymi in – line dostosowane również do druku na wysokich gramaturach. Siedem maszyn drukujących w zróżnicowanych konfiguracjach jest odpowiedzią na różne potrzeby naszych klientów.

Optymalizacja

Wdrożenie systemu przepływu plików CIP-3 wspomaga komunikację na linii prepress – maszyna drukująca. Dzięki temu możliwe jest skrócenie czasów potrzebnych na ustawienie maszyny i uzyskanie pierwszej odbitki nakładowej.

Nowy standard

Wszystkie maszyny drukujące standaryzujemy zgodnie z normą ISO 12647-2. Automatyczne systemy kontrolno – pomiarowe zintegrowane z oprogramowaniem maszyn pozwalają na zaawansowany Color Management.

Z

Oczywiście nawet najnowocześniejszy sprzęt i najbardziej innowacyjne rozwiązania, są niczym bez wysoce wykwalifikowanej kadry. Dlatego, też dzięki współpracy z firmą HEIDELBERG® Polska odbyła się seria szkoleń naszych pracowników na nowych stanowiskach pracy.