O firmie

Idea, by zbudować drukarnię, która sprosta zachodnim standardom, tutaj w Polsce, a konkretnie w Bydgoszczy zrodziła się w 1987 roku, w czasach gdy wysokiej jakości wydawnictwa powstawały poza granicami kraju.

Dziś technologia wyznacza granice i otwiera nowe horyzonty sztuce poligraficznej. Dlatego wciąż inwestujemy – w ludzi i urządzenia. Nasza załoga to świetnie wyszkoleni, także w siedzibie firmy Heidelberg – pracownicy. Park maszynowy Drukarni ABEDIK można scharakteryzować krótko – światowy standard.

Maszyny drukowe firmy HEIDELBERG drukujące do formatu B1,  nowoczesne linie do opraw KOLBUS oraz Müller Martini – marki które mówią same za siebie. To w pełni skomputeryzowany i zautomatyzowany proces produkcji. Wyjątkowa precyzja i duża wydajność. Najwyższa jakość, która przekłada się na produkt w pełni satysfakcjonujący klienta.

Dobra organizacja pracy oraz nowoczesność maszyn umożliwiają zakładowi stosowanie cen konkurencyjnych. Doświadczenie i wysokie kwalifikacje kadry kierowniczej zapewniają optymalny wybór technologii wykonania zlecenia oraz fachowe i korzystne dla klienta poradnictwo w rozwiązaniu konkretnych problemów.

Wdrożenie systemu jakości zgodnie z normą ISO 9001:2008

Od rozpoczęcia swojej działalności zwracaliśmy uwagę na zaspokojenie wymagań klientów dotyczących terminu wykonania prac i jakości druku. Fakt ten, udokumentowaliśmy wdrożeniem Systemu Zarzadzania Jakością ISO 9001:2008. W trakcie wdrażania, podjęliśmy wiele wysiłku w przebudowie mentalnej naszej załogi oraz zrealizowaliśmy w całości nasz program inwestycyjny.

Certyfikat ISO 9001:2008 Systemu Zarządzania Jakością uzyskaliśmy 12.01.2004 roku, który jest systematycznie odnawiany.

Henryk Balicki

Henryk Balicki

Założyciel firmy